You are not connected. Please login or register

Тајната на името download

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Тајната на името download Empty Тајната на името download on Саб Апр 25, 2009 3:22 pm

macaparket

macaparket
Admin
rapidshare.com Parketi_new_album.zip.html
Повелете. :D :D :D

1.UMRENI LJUGE,
2.CAD,
3.TVOJOT ANGEL AKO UMRE
4.ZA DA VIDISH DEKA TE SAKAM,
5.SUPERMEN,
6.MRAVKA ZELENA
7.NY CITY,
8.MAMAJOKERO,
9.ZOLTIOT ZMAJ,
10.PESNA SO NAJUBAVI NOTI
11.NE SUM ODOVDE,
12.AMORTIZERCE,
13.BARBARA,
14. ACO KABADAJA,
15.ZENSKATA MI JA UKRADIJA,
16.TE CEKAM NA TROTOAR,
17.KLARA PUSI TREVA,
18.MAMA DOMA VECER KE E SAMA.Последната промена е направена од macaparket на Нед Мај 17, 2009 8:37 pm. Мислењето е променето 2 пати.

http://parketifanclub.forummk.com

2Тајната на името download Empty Re: Тајната на името download on Саб Мај 09, 2009 6:35 pm

Нате Паркет

Нате Паркет
Може и tracklist да ставиш?
Добар дел од песните ги имам, да знам дали да го симнувам и ова... А и попрегледно е за темите ако има и попис на песните.

http://arsonisticintent.forumotion.net/forum.htm

3Тајната на името download Empty Re: Тајната на името download on Саб Мај 09, 2009 6:46 pm

Angela

Angela
-урмени луѓе
-чад
-и твојот ангел ако умре (нови мих)
-за да видиш дека те сакам (нови мих)
-супермен
-мравка зелена
-нјујорк сити (нови мих)
-мамајокеро (нови мих)
-жолтиот змај (нови мих)
-песна со најубави ноти
-не сум одовде (ремих)
-амортизерче
-барбара
-кабадаја (нови мих)
-женската ми ја украдија
-те чекам сам на тротоар
-клара пуси трева
-мама дома е сама

4Тајната на името download Empty Re: Тајната на името download on Саб Мај 09, 2009 6:48 pm

Нате Паркет

Нате Паркет
E сега е супер, а песните се коска! :D

http://arsonisticintent.forumotion.net/forum.htm

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот