You are not connected. Please login or register

Здраво дечки!

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Здраво дечки! Empty Здраво дечки! on Саб Мај 09, 2009 6:14 pm

Нате Паркет

Нате Паркет
Здраво на сите, јас сум Наташа од Битола. Имам скоро па 15 години и цел живот ги слушам Паркетите, баш ми е мило што има и фан форум за нив. Од музика почитувам рок, метал и панк, а најмногу мразам емовци, рапери и турбофолкери. Сакам животни и шетање по Широк Сокак, мразам училиште и тестови. И тоа би било накратко се' за мене, се надевам ќе се дружиме :D
Поздрав, најздрав :D

http://arsonisticintent.forumotion.net/forum.htm

2Здраво дечки! Empty Re: Здраво дечки! on Саб Мај 09, 2009 6:16 pm

macaparket

macaparket
Admin
Добредојде Натее.. :D :D :D afro
Се надеваме дека убаво ќе си поминуваш на форумов.Последната промена е направена од macaparket на Нед Мај 17, 2009 8:43 pm. Мислењето е променето 1 пати

http://parketifanclub.forummk.com

3Здраво дечки! Empty Re: Здраво дечки! on Саб Мај 09, 2009 6:18 pm

Angela

Angela
добро ни дојде Нате... :D :D

уживај у форуму. :8 :8 Cheers

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот