You are not connected. Please login or register

хеј људи

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1хеј људи Empty хеј људи on Нед Мај 10, 2009 5:43 pm

Angela

Angela
еве луѓе..и јас да се представувам..јас сум Ангела..доѓам од Србија,таму сам и родена lol lol
имам 13 години...на овој форумот сум модератор lol lol :8
немам видено во живо паркети,и тоа најмногу сакам...да одам на барем еден нивниот концерт..
ако вам нешто више треба...питајте,слободно :D :D

2хеј људи Empty Re: хеј људи on Саб Jул 04, 2009 8:21 pm

vlatko_95

vlatko_95
Јас се викам Владимир викајте ме Влатко на сите места кај што се потпишувам се потпишувам vlatko_95 .Иначе сум бил до сега еднаш на концерт на Паркети тоа беше пред една година на саем и с поминав кул!!!!!!!!!!!

3хеј људи Empty Re: хеј људи on Саб Jул 04, 2009 11:47 pm

macaparket

macaparket
Admin
Здраво Влатко и добредојде.Се надевам дека ќе бидеш редовен на форумов. Peace Peace Peace хеј људи 470315 хеј људи 470315

http://parketifanclub.forummk.com

4хеј људи Empty Re: хеј људи on Пон Jул 20, 2009 12:51 pm

Angela

Angela
добредојде Влатко..се надевам дека ќе ти се свиѓа форумот и дека ќе бидеш редовен.. ;) хеј људи 470315

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот