You are not connected. Please login or register

Паркети и Ања-Јас те сакам тебе (free mp3!)

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

macaparket

macaparket
Admin
Заедничката песна на битолските панк-рокери Паркети и малата и талентирана Ања Ветерова, со наслов Јас те сакам тебе, како нивен подарок, можете бесплатно да ја симнете од МММ. Ќе ја најдете во секцијата за free download.

http://www.mmm.com.mk/default.asp?ItemID=5AAADEC0431B0647B2E9F4A74E4463DA

Интересен спој на карактери и на енергија се случи и на снимањето на видео-спотот, во режија на Дарко Антоновски, каде дојдоа група мали деца кои се забавуваа во импровизираната детска соба на малата Ања Ветерова, а момците и едната девојка од Паркети им пречеа во нивното мало царство...

Патем, ова е првиот детски спот во Македонија!

http://mmm.com.mk/?ItemID=65731CB93BD10045AD2308E5E37137B6

http://parketifanclub.forummk.com

Angela

Angela
мммм преубава песна :D :D

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот