You are not connected. Please login or register

Евровизија 2009

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Евровизија 2009 Empty Евровизија 2009 on Пет Мај 15, 2009 9:39 pm

macaparket

macaparket
Admin
Како ви се допаднаа песните на Евровизија?? :D
Мене покрај нашите фаворити ми се Норвешка,Босна и Турција. ❤


Последната промена е направена од macaparket на Нед Мај 17, 2009 8:30 pm. Мислењето е променето 1 пати

http://parketifanclub.forummk.com

2Евровизија 2009 Empty Re: Евровизија 2009 on Нед Мај 17, 2009 3:56 pm

Angela

Angela
хмм..некст тајм..најдобра песна на евовизија...многу ми се свиѓа бајка - александар :D :D азербејџан и исланд :D :D

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот