You are not connected. Please login or register

Aдминистрација на Фан Клубот

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Aдминистрација на Фан Клубот Empty Aдминистрација на Фан Клубот on Нед Мај 17, 2009 6:59 pm

macaparket

macaparket
Admin
Ајде да направиме Администрација по неколку луѓе за секој град.
Преставниците ќе треба да одат на свирки да сликаат и да не известуваат за се што се случува во нивните градови. :D

http://parketifanclub.forummk.com

Angela

Angela
ја се јављам за мој град..када дођу овде afro afro :D :D :D :D

3Aдминистрација на Фан Клубот Empty :D on Нед Мај 31, 2009 1:46 am

metallica4ever


Jas bi sakal sa Stip ako moze :D

macaparket

macaparket
Admin
Секако дека може. afro
Btw ти си металикафоревер од Некст Тајм Форумот така?? :D :D :D

http://parketifanclub.forummk.com

5Aдминистрација на Фан Клубот Empty :D on Нед Мај 31, 2009 3:22 pm

metallica4ever


da da taj sum :D

Sponsored content


Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот