Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Пофалби,Критики,Предлози

5 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Пофалби,Критики,Предлози Empty Пофалби,Критики,Предлози Нед Мај 17, 2009 2:22 pm

macaparket

macaparket
Admin

Како ви се допаѓа форумот?? :D :DПоследната промена е направена од macaparket на Нед Мај 17, 2009 8:45 pm. Мислењето е променето 1 пати

https://parketifanclub.forummk.com

Angela

Angela

ќе биде најдобар форумот :D :D :D со најдобрите луѓе на неа.. :D :D :D

Нате Паркет

Нате Паркет

Форумот има доста потенцијал, со оглед на тоа што е релативно млад. Треба да се потрудите да најдите членови кои ќе бидат активни и ќе пишуваат, а не само да се регистрираат и толку. Само трпение и ќе биди, и јас имам форум и знам колку е тешко да го издигниш, и колку труд треба да се вложи за да се успее.

Предлог од мене е воведување правило против пишување мислења едно под друго, така се губи на естетика и од реномето на форумот, а се добива само број на мислења кои не значат ништо. Секогаш може да се измени мислењето, а не само да се трупаат мислења за џабе. Of course, ова е само предлог, не мора да биди прифатен...

http://arsonisticintent.forumotion.net/forum.htm

macaparket

macaparket
Admin

Како мислиш...еден член да не смее да пишува едно по друго негово мислење?? Hmmmm

https://parketifanclub.forummk.com

Нате Паркет

Нате Паркет

Да, баш така, не ја гледам поентата во тоа.

http://arsonisticintent.forumotion.net/forum.htm

6Пофалби,Критики,Предлози Empty Zdravo Пон Јун 22, 2009 12:37 pm

DamjanKako mozam da go downloadiram albumot mamo ne me kazuvaj na tato :D

macaparket

macaparket
Admin

Aлбумот го нема никаде за download.Ќе одиш во трафика и ќе си го купиш.Downloadot е пиратерија. ;) ;) ;)

https://parketifanclub.forummk.com

Шанел

Шанел

Супер форум :) посветен на Паркети :) хххехехе
Grupa

http://www.magical-the-storm.piczo.com

Sponsored contentВратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот