You are not connected. Please login or register

Хелоу

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Хелоу Empty Хелоу on Саб Мај 09, 2009 6:18 pm

macaparket

macaparket
Admin
Хелоу дечки ја сум Маца и сум админ на форумов.
Се надевам дека ви се допаѓа. :D
Ги слушам Паркети од минатата Евровизија но може да се каже дека сум еден од најголемите фанови.
Имам маичка со нив и многу си ги сакам.Досега два пати имам настапувано на сцена со нив (по 2 песни од сврика. lol :8

http://parketifanclub.forummk.com

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот