You are not connected. Please login or register

Arsonistic Intent (Where Metal Lives)

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Arsonistic Intent (Where Metal Lives) Empty Arsonistic Intent (Where Metal Lives) on Нед Мај 24, 2009 12:22 pm

Нате Паркет

Нате Паркет
Arsonistic Intent е македонски форум за thrash, death и сите останати правци во метал музиката. Јас сум администратор таму, заедно со уште двајца другари. Форумот е замислен како место за дружење, разменување мислења, како и бесплатно превземање на музика. Се работи за доста нов форум, во кој е вложен многу труд, но сето тоа го работиме од љубов кон музиката и не ни е тешко.
Па, посетете го, би сакале да слушниме Ваше мислење за него. Cheers! :)

http://arsonisticintent.forumotion.net/forum.htm

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот