You are not connected. Please login or register

Промоција на Мамо не му кажувај на тато

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

macaparket

macaparket
Admin
Следната недела ако се биде во ред би требало да има промоција на новиот албум на Паркети, Мамо не му кажувај на тато, во Скопје. :D
Повеќе детали за тоа ќе напишам што ми кажат, односно каде ќе биде, кога, колку ќе бидат картите итн. Peace Peace

Битола-Инфинити 00:00 - 11 јуни
Струмица - Селект - 12 јуни
Радовиш - Фул Хаус - 19 јуни
Свети Николе - Арт Кафе - 20 јуни
Скопје - Хавана - 5 јули

http://parketifanclub.forummk.com

Вратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот