Logged in as Anonymous. Последната ви посета беше на

You are not connected. Please login or register

Global announcement&Објава & Важна тема [0]

ТемиОдговориВидено еПоследно мислење
Нема нови мислења   

Стари статии

 [ 1, 2 ] by macaparket
294460on Сре Aвг 05, 2009 1:37 am by Angela Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Македонија е премала за рокенрол

   by macaparket
01218on Нед Aвг 02, 2009 4:10 pm by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Уште живееме кај мама и тато

   by macaparket
11682on Нед Aвг 02, 2009 4:08 pm by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

ТЕРСЕНЕ СМЕ В КРАЈ!

   by macaparket
11213on Нед Aвг 02, 2009 3:58 pm by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

“Паркети“ во Хераклеja

   by macaparket
01120on Саб Aвг 01, 2009 2:49 pm by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Beach Park Festival

   by macaparket
01173on Чет Jул 16, 2009 10:48 am by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

„Паркети“ со албум „Мамо не му кажувај на тато“

   by macaparket
54146on Саб Jул 04, 2009 12:15 pm by vlatko_95 Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Паркети и Ања на заедничка промоција

   by macaparket
11243on Сре Јун 17, 2009 3:22 pm by Angela Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Mузичката дружба не познава години

   by macaparket
01217on Сре Јун 17, 2009 9:14 am by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Паркети во промотивна офанзива

   by macaparket
0711on Пон Јун 15, 2009 10:56 am by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Паркети на worldsings.com

   by macaparket
0678on Пет Јун 12, 2009 2:05 pm by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Во продажба новото CD на Паркети

   by Angela
0648on Чет Јун 11, 2009 9:02 am by Angela Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Промоција на Мамо не му кажувај на тато

   by macaparket
01158on Саб Јун 06, 2009 11:01 am by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Toa сум јас Сашо, Вокал на Паркети

   by macaparket
1926on Пет Мај 15, 2009 8:55 pm by Нате Паркет Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Паркети и Ања-Јас те сакам тебе (free mp3!)

   by macaparket
1848on Пет Мај 15, 2009 6:52 pm by Angela Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Паркети и Ања заедно во Спот

   by macaparket
11421on Сре Апр 29, 2009 6:32 pm by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Големи како широк сокак-Во кафез со Битолските Паркети

   by macaparket
0839on Саб Апр 25, 2009 9:31 pm by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Паркети го удираат последниот гланц

   by macaparket
0680on Саб Апр 25, 2009 8:22 pm by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

На новото CD на Паркети – 12,5 песни!?!

   by macaparket
0615on Саб Апр 25, 2009 8:10 pm by macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења   

Сашо Ставрев-Целта ни е да сме како Битлси

   by macaparket
0584on Саб Апр 25, 2009 4:53 pm by macaparket Видете го последното мислење

Теми [20]

  Вратете се на почетокот

Модератор : Moderators

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој

Permissions in this forum:
Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

  • Нови мислења Нови мислења
  • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
  • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
  • Нема нови мислења Нема нови мислења
  • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
  • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
  • Објава Објава
  • Важна тема Важна тема
  • Global announcement Global announcement