Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Побарување на МП3-ќи

5 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Побарување на МП3-ќи Empty Побарување на МП3-ќи Пон Jул 06, 2009 4:43 pm

vlatko_95

vlatko_95

Тука во оваа тема може да побаруваме мп3ќи а друг што ја има да ја прикачи.
Еве да почнам прв може ли некој да ми ја прикачи од Паркети-На сите радија во светот.

2Побарување на МП3-ќи Empty Re: Побарување на МП3-ќи Пон Jул 06, 2009 5:00 pm

macaparket

macaparket
Admin

Влатко песни од новиот албум не смее да се ставаат на Нет.
Купи го албумот ја има песната. Peace
Постарите песни им ги нема на нет тие може да ги барате тука. Peace Peace

https://parketifanclub.forummk.com

3Побарување на МП3-ќи Empty Re: Побарување на МП3-ќи Пон Jул 06, 2009 7:02 pm

vlatko_95

vlatko_95

Ок јас го иам албумот али песната ми е за на мобилен а мобилниот ми поддржува само мп3-ќи али нема везе.

4Побарување на МП3-ќи Empty Re: Побарување на МП3-ќи Пон Jул 06, 2009 7:05 pm

macaparket

macaparket
Admin

На албумот песните се WMA.
Eве ти конвертер:
http://www.wma-mp3.org/ Peace Peace Peace

https://parketifanclub.forummk.com

5Побарување на МП3-ќи Empty Re: Побарување на МП3-ќи Вто Jул 21, 2009 11:44 am

Нате Паркет

Нате Паркет

Aj некој нека ми ја даде Ла Кукарача? :) Фала однапред.

http://arsonisticintent.forumotion.net/forum.htm

6Побарување на МП3-ќи Empty Re: Побарување на МП3-ќи Чет Jул 23, 2009 5:51 pm

macaparket

macaparket
Admin

Ќе ти ја пратам јас Лакукарача на МСН али ја имам само верзијата од анплагдот од ко Гог ги имаше стаено на мајспејс и можеа да се симнуваат со реал плејерот. Ако ти врши работа. :D :D Peace Peace

https://parketifanclub.forummk.com

7Побарување на МП3-ќи Empty Re: Побарување на МП3-ќи Чет Jул 23, 2009 7:01 pm

Нате Паркет

Нате Паркет

Важи, nudge кога ќе се приклучиш.

http://arsonisticintent.forumotion.net/forum.htm

8Побарување на МП3-ќи Empty Re: Побарување на МП3-ќи Сре Јун 30, 2010 10:39 pm

maciifyа шо е со песните од паркети шо ги нема на албумот
и неможе да се најдат на нет??
пример:Клара пуши трева
етц.
зз

9Побарување на МП3-ќи Empty Re: Побарување на МП3-ќи Нед Jул 04, 2010 2:06 pm

Ikemaciify напиша:а шо е со песните од паркети шо ги нема на албумот
и неможе да се најдат на нет??
пример:Клара пуши трева
етц.
зз
Тие песни ќе ги побараш од други фанови. Еве јас ја ставив на нет
http://rapidshare.com/files/404874367/Klara_pusi_treva.mp3

Sponsored contentВратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот