Join the forum, it's quick and easy


You are not connected. Please login or register

За форумот

ФорумТемиМислењаПоследно мислење
Нема нови мислења

Добредојдовте


Само што станавте дел од фан-клубот? Отворете нова тема и претставете се!!

411Здраво и од мене...
Нед Aвг 02, 2009 3:59 pm
Angela Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Паркети Фан Клуб


Прашања,критки,пофалби,предлози и сл. врзани со фан клубот и форумот!

Модератор: Moderators
310Пофалби,Критики,...
Саб Aвг 01, 2009 11:16 pm
Шанел Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Активности


Активности на Фан Клубот

Модератор: Moderators
311Гласајте на МММ...
Нед Јун 07, 2009 8:42 pm
Нате Паркет Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Партнери на форумотМодератор: Moderators
11Arsonistic Inten...
Нед Мај 24, 2009 12:22 pm
Нате Паркет Видете го последното мислење

Паркети

ФорумТемиМислењаПоследно мислење
Нема нови мислења

Текстови


Текстови од песните на Паркети

Модератор: Moderators
315Тајната на името...
Пет Мај 22, 2009 5:08 pm
Angela Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Новости


Новости за Паркети и нивната кариера

Модератор: Moderators
2060Стари статии
Сре Aвг 05, 2009 1:37 am
Angela Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Албуми


Коментари за Албумите на Паркети

Модератор: Moderators
115Мамо не му кажув...
Пет Мај 22, 2009 5:12 pm
macaparket Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Спотови и Видеа


Коментирајте ги спотовите и видеата на Паркети

Модератор: Moderators
3543Концерт во Херак...
Сре Jул 15, 2009 4:45 pm
macaparket Видете го последното мислење

Мултимедија

ФорумТемиМислењаПоследно мислење
Нема нови мислења

Download


Тука можете да ставите песни,албуми,интервјуа итн од Паркети за download!

Модератор: Moderators
626Побарување на МП...
Нед Jул 04, 2010 2:06 pm
Ike Видете го последното мислење

Галерија

ФорумТемиМислењаПоследно мислење
Нема нови мислења

Фотогалерија


Слики од Паркети,ваши слики со Паркети или слики кои вие сте ги направиле!

Модератор: Moderators
17122Симс Себатијан П...
Пон Jул 20, 2009 9:35 pm
macaparket Видете го последното мислење

Останато

ФорумТемиМислењаПоследно мислење
Нема нови мислења

Сваштара


Тука можете да зборувате за што сакате

Модератор: Moderators
00
Нема нови мислења

Музика


Тука можете да зборувате за сите видови на музика

Модератор: Moderators
423Што слушате во м...
Вто Jул 21, 2009 12:34 pm
Angela Видете го последното мислење

Нашите членови се испратиле точно 343 мислења

Постојат b>56 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е AceStr

Кој е он-лајн?

Кој е он-лајн?

Севкупно има 2 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 18 во Чет Јун 09, 2022 6:17 pm
Регистрирани членови: Никој


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legend : [ Administrators ][ Moderators ]

  • Нови мислења Нови мислењаНема нови мислења Нема нови мислењаФорумот е заклучен Форумот е заклучен