Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Здраво и од мене :)

3 posters

Go down  Порака [Страна 1 of 1]

1Здраво и од мене :) Empty Здраво и од мене :) Саб Aвг 01, 2009 10:44 pm

Шанел

Шанел

Здраво на сите на форумот ! :)
И ја сум фан на Паркети :)
Посебно на Симс (Себастијан) Паркет :)
А Сашо Паркет е наааајоткачен од сите хехехе :)
За мене нема што посебно да се каже ...
Позз до Маца :) единствено нејзе ја знам од тука :)

http://www.magical-the-storm.piczo.com

2Здраво и од мене :) Empty Re: Здраво и од мене :) Нед Aвг 02, 2009 1:08 pm

macaparket

macaparket
Admin

Хехехе. Добредојде! Се надевам дека ќе бидеш активна и убо ќе си поминуваш. Peace Peace
А од каде се знаеме? Vrti so oci Не ми текнува. lol! Малце изгубена сум. lol! lol!

https://parketifanclub.forummk.com

3Здраво и од мене :) Empty Re: Здраво и од мене :) Нед Aвг 02, 2009 3:59 pm

Angela

Angela

добродошла,надам се да ће ти се свидети форум ;) уживај,буди активна,и наравно,буди луда као наши Паркети :D :D lol!

Sponsored contentВратете се на почетокот  Порака [Страна 1 of 1]

Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот